Wybory Prezydenta - 2015
Pobierz dane XMLDrukuj informacjęSzczegóły informacji
Składy Obwodowych Komisji Wyborczych w gminie Trzebiechów w wyborach Prezydenta RP zarządzonych na dzień 10 maja 2015r.
Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2015-04-27 09:03:27 przez Marcin Koteluk
Akapit nr - brak tytułu
Składy Obwodowych Komisji Wyborczych w gminie Trzebiechów
w wyborach Prezydenta RP zarządzonych na dzień
10 maja 2015r.
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1 W TRZEBIECHOWIE
Siedziba : sala gimnastyczna w Trzebiechowie ul. Parkowa 3
1. Banachowicz Monika - przewodniczący
2. Zielińska Wioletta - zastępca przewodniczącego
3. Tomaszewska Alicja - członek
4. Czajor Irena - członek
5. Stafecki Paweł - członek
6. Polikowska Paula - członek
7. Gierlik Emilia - członek
8. Momot Roman - członek
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 2 W TRZEBIECHOWIE
Siedziba : Dom Pomocy Społecznej w Trzebiechowie ul. Sulechowska 1
1. Kuzik Danuta - przewodniczący
2. Witkowicz Jolanta - zastępca przewodniczącego
3. Pietruszyńska Marta - członek
4. Śledz Karolina - członek
5. Nowak Dorota - członek
6. Polikowska Sylwia - członek
7. Banaszak Stanisław - członek
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 3 W GŁUCHOWIE
Siedziba : świetlica wiejska w Głuchowie
1. Wołangiewicz Dorota - przewodniczący
2. Witkowicz Marian - zastępca przewodniczącego
3. Paruch Elżbieta - członek
4. Maćkowiak Jan - członek
5. Akonom Katarzyna - członek
6. Pazoła Katarzyna - członek
7. Papacz Klaudia - członek
8. Wejchert Bogusław - członek
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 4 W PODLEGÓRZU
Siedziba : świetlica wiejska w Podlegórzu
1. Urbańska Anna - przewodniczący
2. Zienkowicz Wioletta - zastępca przewodniczącego
3. Paruch Dawid - członek
4. Kawalka-Mrozowska Renata - członek
5. Akonom Marta - członek
6. Polikowska Wioleta - członek
7. Wojciechowicz Klaudia - członek
8. Ludwiczak Łukasz - członek
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 5 W SWARZYNICACH
Siedziba : świetlica wiejska w Swarzynicach
1. Bogusławska Zofia - przewodniczący
2. Żmudzka Anna - zastępca przewodniczącego
3. Tutak Natalia - członek
4. Wąsik Adam - członek
5. Lorkiewicz Danuta - członek
6. Papacz Damian - członek
7. Hutor Wioletta - członek
8. Ludwiczak Ewa - członek