Oświadczenia majątkowe
Filtr listy informacji
Lista informacji
Lp | Dodano | Grupa | Rok | Imię, nazwisko, stanowisko | Załącznik |
---|---|---|---|---|---|
Lp: 181 | Dodano 2024-03-18 13:32:05 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ryszard ŚliwińskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 182 | Dodano 2024-03-18 13:30:26 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Klaudia ŻurawieckaRadny |
Załącznik
|
Lp: 183 | Dodano 2024-03-18 13:27:11 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Daniel WiktorowiczRadny |
Załącznik
|
Lp: 184 | Dodano 2024-03-18 13:25:48 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Cezary SłobodaRadny |
Załącznik
|
Lp: 185 | Dodano 2024-03-18 13:24:24 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bolesław PośledniRadny |
Załącznik
|
Lp: 186 | Dodano 2024-03-18 13:22:30 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Helena BanachowiczZastępca Przewodniczacego Rady |
Załącznik
|
Lp: 187 | Dodano 2024-03-18 13:20:41 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aneksandra ŚliwkaRadny |
Załącznik
|
Lp: 188 | Dodano 2024-03-18 13:19:17 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Małgorzata HyżaRadny |
Załącznik
|
Lp: 189 | Dodano 2024-03-18 13:17:41 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tomasz PłóciennikRadny |
Załącznik
|
Lp: 190 | Dodano 2024-03-18 13:14:06 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Natalia ParuchRadny |
Załącznik
|
Lp: 191 | Dodano 2024-03-18 13:12:00 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marek HryszkiewiczRadny |
Załącznik
|
Lp: 192 | Dodano 2024-03-18 13:09:30 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Piotr KiełbasiewiczRadny |
Załącznik
|
Lp: 193 | Dodano 2024-03-18 13:07:08 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Malwina LeśniewskaRadny |
Załącznik
|
Lp: 194 | Dodano 2024-03-18 13:04:58 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Elwira BrażyckaRadny |
Załącznik
|
Lp: 195 | Dodano 2024-03-15 09:57:02 |
Grupa Wójt Gminy |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Izabella StaszakWójt Gminy |
Załącznik
|
Lp: 196 | Dodano 2024-03-15 09:54:51 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Rafał ĆwiertniewiczPrzewodniczący Rady Gminy |
Załącznik
|
Lp: 197 | Dodano 2023-11-22 11:09:26 |
Grupa Kierownicy Jednostek Organizacyjnych |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jerzy PasekDyrektor ZGK |
Załącznik
|
Lp: 198 | Dodano 2023-11-22 11:07:19 |
Grupa Kierownicy Jednostek Organizacyjnych |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Andrzej OgrodnikDyrektor ZGK |
Załącznik
|
Lp: 199 | Dodano 2023-10-30 10:07:08 |
Grupa Pracownicy Urzędu Gminy |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ewa KulikSkarbnik |
Załącznik
|
Lp: 200 | Dodano 2023-06-05 10:34:28 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Cezary SłobodaRadny |
Załącznik
|
Lp: 201 | Dodano 2023-05-23 14:36:41 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tomasz PłóciennikRadny |
Załącznik
|
Lp: 202 | Dodano 2023-05-23 14:33:52 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ryszard ŚliwińskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 203 | Dodano 2023-05-23 14:31:53 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Piotr KiełbasiewiczRadny |
Załącznik
|
Lp: 204 | Dodano 2023-05-23 14:28:41 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Natalia ParuchRadny |
Załącznik
|
Lp: 205 | Dodano 2023-05-23 14:25:33 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Malwina LeśniewskaRadny |
Załącznik
|
Lp: 206 | Dodano 2023-05-23 14:23:04 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Małgorzata HyżaRadny |
Załącznik
|
Lp: 207 | Dodano 2023-05-23 14:18:42 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marek HryszkiewiczRadny |
Załącznik
|
Lp: 208 | Dodano 2023-05-23 14:14:16 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Klaudia ŻurawieckaRadny |
Załącznik
|
Lp: 209 | Dodano 2023-05-23 14:10:19 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Helena BanachowiczZastępca Przewodniczacego Rady |
Załącznik
|
Lp: 210 | Dodano 2023-05-23 14:02:04 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Elwira BrażyckaRadny |
Załącznik
|
Lp: 211 | Dodano 2023-05-23 13:59:30 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Daniel WiktorowiczRadny |
Załącznik
|
Lp: 212 | Dodano 2023-05-23 13:52:36 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bolesław PośledniRadny |
Załącznik
|
Lp: 213 | Dodano 2023-05-23 13:50:14 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aleksandra ŚliwkaRadny |
Załącznik
|
Lp: 214 | Dodano 2023-05-16 08:47:38 |
Grupa Kierownicy Jednostek Organizacyjnych |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ewa Bielewicz-RapaDyrektor TOK |
Załącznik
|
Lp: 215 | Dodano 2023-05-16 08:45:51 |
Grupa Kierownicy Jednostek Organizacyjnych |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof MarcinekKierownik GOPS |
Załącznik
|
Lp: 216 | Dodano 2023-05-16 08:43:07 |
Grupa Kierownicy Jednostek Organizacyjnych |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Andrzej OgrodnikDyrektor ZGK |
Załącznik
|
Lp: 217 | Dodano 2023-05-16 08:41:33 |
Grupa Kierownicy Jednostek Organizacyjnych |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Alina RadochDyrektor Z.E. |
Załącznik
|
Lp: 218 | Dodano 2023-05-16 08:39:10 |
Grupa Kierownicy Jednostek Organizacyjnych |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jolanta KaczorowskaDyrektor Biblioteki |
Załącznik
|
Lp: 219 | Dodano 2023-05-16 08:37:44 |
Grupa Zastępcy Wójta |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bartłomiej CybulskiZastępca Wójta Gminy |
Załącznik
|
Lp: 220 | Dodano 2023-04-14 10:05:44 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Rafał ĆwiertniewiczPrzewodniczący Rady Gminy |
Załącznik
|
Lp: 221 | Dodano 2023-04-14 10:04:40 |
Grupa Wójt Gminy |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Izabella StaszakWójt Gminy |
Załącznik
|
Lp: 222 | Dodano 2022-05-12 12:49:23 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Daniel WiktorowiczRadny |
Załącznik
|
Lp: 223 | Dodano 2022-05-12 10:22:44 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Helena BanachowiczZastępca Przewodniczacego Rady |
Załącznik
|
Lp: 224 | Dodano 2022-05-12 10:21:20 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Klaudia ŻurawieckaRadny |
Załącznik
|
Lp: 225 | Dodano 2022-05-12 10:19:47 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Natalia ParuchRadny |
Załącznik
|
Lp: 226 | Dodano 2022-05-12 10:17:54 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bolesław PośledniRadny |
Załącznik
|
Lp: 227 | Dodano 2022-05-12 10:16:28 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Małgorzata HyżaRadny |
Załącznik
|
Lp: 228 | Dodano 2022-05-12 10:14:35 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Elwira BrażyckaRadny |
Załącznik
|
Lp: 229 | Dodano 2022-05-12 10:12:21 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ryszard ŚliwińskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 230 | Dodano 2022-05-12 10:10:51 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Malwina LeśniewskaRadny |
Załącznik
|
Lp: 231 | Dodano 2022-05-12 10:08:59 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Cezary SłobodaRadny |
Załącznik
|
Lp: 232 | Dodano 2022-05-12 10:07:23 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Piotr KiełbasiewiczRadny |
Załącznik
|
Lp: 233 | Dodano 2022-05-12 10:05:29 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aleksandra ŚliwkaRadny |
Załącznik
|
Lp: 234 | Dodano 2022-05-12 10:03:56 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marek HryszkiewiczRadny |
Załącznik
|
Lp: 235 | Dodano 2022-05-12 10:01:39 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tomasz PłóciennikRadny |
Załącznik
|
Lp: 236 | Dodano 2022-05-06 09:44:03 |
Grupa Zastępcy Wójta |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bartłomiej CybulskiZastępca Wójta Gminy |
Załącznik
|
Lp: 237 | Dodano 2022-05-06 09:42:20 |
Grupa Pracownicy Urzędu Gminy |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ewa KulikSkarbnik |
Załącznik
|
Lp: 238 | Dodano 2022-05-06 09:40:17 |
Grupa Kierownicy Jednostek Organizacyjnych |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jolanta KaczorowskaDyrektor Biblioteki |
Załącznik
|
Lp: 239 | Dodano 2022-05-06 09:38:12 |
Grupa Kierownicy Jednostek Organizacyjnych |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Andrzej OgrodnikDyrektor ZGK |
Załącznik
|
Lp: 240 | Dodano 2022-05-06 09:35:28 |
Grupa Kierownicy Jednostek Organizacyjnych |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Alina RadochDyrektor Z.E. |
Załącznik
|
Lp: 241 | Dodano 2022-05-06 09:33:48 |
Grupa Kierownicy Jednostek Organizacyjnych |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof MarcinekKierownik GOPS |
Załącznik
|
Lp: 242 | Dodano 2022-05-06 09:31:40 |
Grupa Kierownicy Jednostek Organizacyjnych |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ewa Bielewicz-RapaDyrektor TOK |
Załącznik
|
Lp: 243 | Dodano 2022-04-15 09:59:11 |
Grupa Wójt Gminy |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Izabella StaszakWójt Gminy |
Załącznik
|
Lp: 244 | Dodano 2022-04-15 09:56:56 |
Grupa Rada Gminy 2018 - 2023 |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Rafał ĆwiertniewiczPrzewodniczący Rady Gminy |
Załącznik
|
Lp: 245 | Dodano 2021-12-15 12:02:42 |
Grupa Kierownicy Jednostek Organizacyjnych |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof SadowskiDyrektor TOK |
Załącznik
|
Lp: 246 | Dodano 2021-10-20 17:11:27 |
Grupa Pracownicy Urzędu Gminy |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Zenon RychłySekretarz |
Załącznik
|
Lp: 247 | Dodano 2021-09-17 12:22:49 |
Grupa Kierownicy Jednostek Organizacyjnych |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Alina RadochDyrektor Żłobka |
Załącznik
|
Lp: 248 | Dodano 2021-07-12 18:10:47 |
Grupa Pracownicy Urzędu Gminy |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Zenon RychłySekretarz |
Załącznik
|
Lp: 249 | Dodano 2021-07-12 18:27:08 |
Grupa Kierownicy Jednostek Organizacyjnych |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Alina RadochDyrektor Żłobka |
Załącznik
|
Lp: 250 | Dodano 2021-07-12 18:24:58 |
Grupa Kierownicy Jednostek Organizacyjnych |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Alina RadochDyrektor Z.E. |
Załącznik
|
Lp: 251 | Dodano 2021-07-12 18:23:50 |
Grupa Kierownicy Jednostek Organizacyjnych |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jolanta KaczorowskaDyrektor Biblioteki |
Załącznik
|
Lp: 252 | Dodano 2021-07-12 18:22:36 |
Grupa Kierownicy Jednostek Organizacyjnych |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Andrzej OgrodnikDyrektor ZGK |
Załącznik
|
Lp: 253 | Dodano 2021-07-12 18:21:02 |
Grupa Kierownicy Jednostek Organizacyjnych |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof MarcinekKierownik GOPS |
Załącznik
|
Lp: 254 | Dodano 2021-07-12 18:18:03 |
Grupa Kierownicy Jednostek Organizacyjnych |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof SadowskiDyrektor TOK |
Załącznik
|
Lp: 255 | Dodano 2021-07-12 18:16:17 |
Grupa Kierownicy Jednostek Organizacyjnych |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ewa Bielewicz-RapaDyrektor TOK |
Załącznik
|
Lp: 256 | Dodano 2021-07-12 18:12:19 |
Grupa Pracownicy Urzędu Gminy |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ewa KulikSkarbnik |
Załącznik
|
Lp: 257 | Dodano 2021-07-12 18:08:54 |
Grupa Zastępcy Wójta |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bartłomiej CybulskiZastępca Wójta Gminy |
Załącznik
|
Lp: 258 | Dodano 2021-07-09 09:14:14 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Rafał ĆwiertniewiczPrzewodniczący Rady Gminy |
Załącznik
|
Lp: 259 | Dodano 2021-07-09 09:11:58 |
Grupa Wójt Gminy |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Izabella StaszakWójt Gminy |
Załącznik
|
Lp: 260 | Dodano 2020-11-13 18:59:54 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marek HryszkiewiczRadny |
Załącznik
|
Lp: 261 | Dodano 2020-11-13 18:56:24 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tomasz PłóciennikRadny |
Załącznik
|
Lp: 262 | Dodano 2020-11-13 18:54:45 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aleksandra ŚliwkaRadny |
Załącznik
|
Lp: 263 | Dodano 2020-11-13 18:50:27 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Piotr KiełbasiewiczRadny |
Załącznik
|
Lp: 264 | Dodano 2020-11-13 18:48:18 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Cezary SłobodaRadny |
Załącznik
|
Lp: 265 | Dodano 2020-11-13 18:44:41 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Malwina LeśniewskaRadny |
Załącznik
|
Lp: 266 | Dodano 2020-11-13 18:42:34 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ryszard ŚliwińskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 267 | Dodano 2020-11-13 18:40:37 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Elwira BrażyckaRadny |
Załącznik
|
Lp: 268 | Dodano 2020-11-13 18:38:41 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Małgorzata HyżaRadny |
Załącznik
|
Lp: 269 | Dodano 2020-11-13 18:36:40 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Daniel WiktorowiczRadny |
Załącznik
|
Lp: 270 | Dodano 2020-11-13 18:35:05 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bolesław PośledniRadny |
Załącznik
|
Lp: 271 | Dodano 2020-11-13 18:33:12 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Natalia ParuchRadny |
Załącznik
|
Lp: 272 | Dodano 2020-11-13 18:31:09 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Klaudia ŻurawieckaRadny |
Załącznik
|
Lp: 273 | Dodano 2020-11-13 18:29:10 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Helena BanachowiczZastępca Przewodniczacego Rady |
Załącznik
|
Lp: 274 | Dodano 2020-06-04 09:55:48 |
Grupa Kierownicy Jednostek Organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof SadowskiDyrektor TOK |
Załącznik
|
Lp: 275 | Dodano 2020-06-04 09:54:15 |
Grupa Pracownicy Urzędu Gminy |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Zenon RychłySekretarz |
Załącznik
|
Lp: 276 | Dodano 2020-06-04 09:52:33 |
Grupa Kierownicy Jednostek Organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof MarcinekKierownik GOPS |
Załącznik
|
Lp: 277 | Dodano 2020-06-04 09:50:09 |
Grupa Kierownicy Jednostek Organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jolanta KaczorowskaDyrektor Biblioteki |
Załącznik
|
Lp: 278 | Dodano 2020-06-04 09:48:24 |
Grupa Pracownicy Urzędu Gminy |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ewa KulikSkarbnik |
Załącznik
|
Lp: 279 | Dodano 2020-06-04 09:44:36 |
Grupa Zastępcy Wójta |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bartłomiej CybulskiZastępca Wójta Gminy |
Załącznik
|
Lp: 280 | Dodano 2020-06-04 09:42:13 |
Grupa Kierownicy Jednostek Organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Alina RadochDyrektor Z.E. |
Załącznik
|
Lp: 281 | Dodano 2020-06-04 09:29:11 |
Grupa Kierownicy Jednostek Organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ogrodnik AndrzejPrezes ZGK |
Załącznik
|
Lp: 282 | Dodano 2020-05-27 13:08:06 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Rafał ĆwiertniewiczPrzewodniczący Rady Gminy |
Załącznik
|
Lp: 283 | Dodano 2020-05-27 13:06:26 |
Grupa Wójt Gminy |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Izabella StaszakWójt Gminy |
Załącznik
|
Lp: 284 | Dodano 2019-06-17 20:02:07 |
Grupa Wójt Gminy |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Izabella StaszakWójt Gminy |
Załącznik
|
Lp: 285 | Dodano 2019-05-09 22:00:42 |
Grupa Kierownicy Jednostek Organizacyjnych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Andrzej OgrodnikPrezes ZGK |
Załącznik
|
Lp: 286 | Dodano 2019-05-09 21:58:23 |
Grupa Kierownicy Jednostek Organizacyjnych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Alina RadochDyrektor Z.E. |
Załącznik
|
Lp: 287 | Dodano 2019-05-09 21:55:35 |
Grupa Kierownicy Jednostek Organizacyjnych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof SadowskiDyrektor TOK |
Załącznik
|
Lp: 288 | Dodano 2019-05-09 21:53:10 |
Grupa Pracownicy Urzędu Gminy |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Zenon RychłySekretarz |
Załącznik
|
Lp: 289 | Dodano 2019-05-09 21:50:29 |
Grupa Pracownicy Urzędu Gminy |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ewa KulikSkarbnik |
Załącznik
|
Lp: 290 | Dodano 2019-05-09 21:47:47 |
Grupa Kierownicy Jednostek Organizacyjnych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jolanta KaczorowskaDyrektor Biblioteki |
Załącznik
|
Lp: 291 | Dodano 2019-05-09 21:42:28 |
Grupa Kierownicy Jednostek Organizacyjnych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof MarcinekKierownik GOPS |
Załącznik
|
Lp: 292 | Dodano 2019-05-09 21:40:07 |
Grupa Zastępcy Wójta |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bartłomiej CybulskiZastępca Wójta Gminy |
Załącznik
|
Lp: 293 | Dodano 2019-05-09 11:21:02 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Klaudia ŻurawieckaRadny |
Załącznik
|
Lp: 294 | Dodano 2019-05-09 11:18:55 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Cezary SłobodaRadny |
Załącznik
|
Lp: 295 | Dodano 2019-05-09 11:16:45 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Malwina LeśniewskaRadny |
Załącznik
|
Lp: 296 | Dodano 2019-05-09 11:14:24 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Natalia ParuchRadny |
Załącznik
|
Lp: 297 | Dodano 2019-05-09 11:11:58 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Piotr KiełbasiewiczRadny |
Załącznik
|
Lp: 298 | Dodano 2019-05-09 11:09:42 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Elwira BrażyckaRadny |
Załącznik
|
Lp: 299 | Dodano 2019-05-09 11:06:47 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Daniel WiktorowiczRadny |
Załącznik
|
Lp: 300 | Dodano 2019-05-09 11:04:08 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tomasz PłóciennikRadny |
Załącznik
|
Lp: 301 | Dodano 2019-05-09 11:01:39 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Małgorzata HyżaRadny |
Załącznik
|
Lp: 302 | Dodano 2019-05-09 10:58:57 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aleksandra ŚliwkaRadny |
Załącznik
|
Lp: 303 | Dodano 2019-05-09 10:56:01 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ryszard ŚliwińskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 304 | Dodano 2019-05-09 10:53:18 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bolesław PośledniRadny |
Załącznik
|
Lp: 305 | Dodano 2019-05-09 10:49:13 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Rafał ĆwiertniewiczPrzewodniczący Rady Gminy |
Załącznik
|
Lp: 306 | Dodano 2019-05-09 10:43:35 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Helena BanachowiczZastępca Przewodniczacego Rady |
Załącznik
|
Lp: 307 | Dodano 2019-05-09 10:37:09 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marek HryszkiewiczRadny |
Załącznik
|
Lp: 308 | Dodano 2019-03-27 12:09:24 |
Grupa Zastępcy Wójta |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bartłomiej CybulskiZastępca Wójta Gminy |
Załącznik
|
Lp: 309 | Dodano 2019-02-11 21:45:03 |
Grupa Kierownicy Jednostek Organizacyjnych |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof SadowskiDyrektor TOK |
Załącznik
|
Lp: 310 | Dodano 2019-02-11 21:16:52 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bolesław PośledniRadny |
Załącznik
|
Lp: 311 | Dodano 2019-02-11 21:15:14 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Małgorzata HyżaRadny |
Załącznik
|
Lp: 312 | Dodano 2019-02-11 21:12:44 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ryszard ŚliwińskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 313 | Dodano 2019-02-11 21:09:32 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Elwira BrażyckaRadny |
Załącznik
|
Lp: 314 | Dodano 2019-02-11 21:06:40 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Daniel WiktorowiczRadny |
Załącznik
|
Lp: 315 | Dodano 2019-02-11 21:02:13 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Malwina LeśniewskaRadny |
Załącznik
|
Lp: 316 | Dodano 2019-02-11 21:00:16 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Natalia ParuchRadny |
Załącznik
|
Lp: 317 | Dodano 2019-02-11 20:57:53 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aleksandra ŚliwkaRadny |
Załącznik
|
Lp: 318 | Dodano 2019-02-11 20:55:49 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Cezary SłobodaRadny |
Załącznik
|
Lp: 319 | Dodano 2019-02-11 20:53:39 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tomasz PłóciennikRadny |
Załącznik
|
Lp: 320 | Dodano 2019-02-11 20:51:15 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Piotr KiełbasiewiczRadny |
Załącznik
|
Lp: 321 | Dodano 2019-02-11 20:47:59 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Klaudia ŻurawieckaRadny |
Załącznik
|
Lp: 322 | Dodano 2019-02-11 20:41:49 |
Grupa Wójt Gminy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Izabella StaszakWójt Gminy |
Załącznik
|
Lp: 323 | Dodano 2019-02-11 20:38:35 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Helena BanachowiczZastępca Przewodniczacego Rady |
Załącznik
|
Lp: 324 | Dodano 2019-02-11 20:28:54 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Rafał ĆwiertniewiczPrzewodniczący Rady Gminy |
Załącznik
|
Lp: 325 | Dodano 2018-10-08 15:53:41 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Anna DunajskaPrzewodniczący Rady Gminy |
Załącznik
|
Lp: 326 | Dodano 2018-10-08 15:51:45 |
Grupa Wójt Gminy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Izabella StaszakWójt Gminy |
Załącznik
|
Lp: 327 | Dodano 2018-05-29 12:03:56 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Paweł DąbrowskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 328 | Dodano 2018-05-29 12:01:09 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Andrzej OrsztynowiczRadny |
Załącznik
|
Lp: 329 | Dodano 2018-05-29 11:49:08 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Rafał ĆwiertniewiczZastępca Przewodniczacego Rady |
Załącznik
|
Lp: 330 | Dodano 2018-05-29 11:39:55 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ryszard UrbańskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 331 | Dodano 2018-05-29 11:37:28 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Danuta SzperlikRadny |
Załącznik
|
Lp: 332 | Dodano 2018-05-29 11:35:33 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Grażyna WaszkowiakRadny |
Załącznik
|
Lp: 333 | Dodano 2018-05-29 11:33:33 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Małgorzata WaszkowiakRadny |
Załącznik
|
Lp: 334 | Dodano 2018-05-29 11:31:36 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ryszard ŚliwińskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 335 | Dodano 2018-05-29 11:28:51 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ryszard SobczakRadny |
Załącznik
|
Lp: 336 | Dodano 2018-05-25 08:30:38 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marta PlawgoRadny |
Załącznik
|
Lp: 337 | Dodano 2018-05-25 08:13:17 |
Grupa Rada Gminy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Anna DunajskaPrzewodniczący Rady Gminy |
Załącznik
|
Lp: 338 | Dodano 2018-05-25 08:07:58 |
Grupa Wójt Gminy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Izabella StaszakWójt Gminy |
Załącznik
|
Lp: 339 | Dodano 2018-05-09 12:33:22 |
Grupa Kierownicy Jednostek Organizacyjnych |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tadeusz WojterDyrektor TOK |
Załącznik
|
Lp: 340 | Dodano 2018-05-09 12:31:37 |
Grupa Pracownicy Urzędu Gminy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Zenon RychłySekretarz |
Załącznik
|
Lp: 341 | Dodano 2018-05-09 12:29:03 |
Grupa Kierownicy Jednostek Organizacyjnych |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Alina RadochDyrektor Z.E. |
Załącznik
|
Lp: 342 | Dodano 2018-05-09 12:26:48 |
Grupa Kierownicy Jednostek Organizacyjnych |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Andrzej OgrodnikPrezes ZGK |
Załącznik
|
Lp: 343 | Dodano 2018-05-09 12:23:57 |
Grupa Kierownicy Jednostek Organizacyjnych |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof MarcinekKierownik GOPS |
Załącznik
|
Lp: 344 | Dodano 2018-05-09 12:20:33 |
Grupa Pracownicy Urzędu Gminy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ewa KulikSkarbnik |
Załącznik
|
Lp: 345 | Dodano 2018-05-09 12:17:33 |
Grupa Kierownicy Jednostek Organizacyjnych |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jolanta KaczorowskaDyrektor Biblioteki |
Załącznik
|
Lp: 346 | Dodano 2018-05-09 11:58:44 |
Grupa Zastępcy Wójta |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bartłomiej CybulskiZastępca Wójta Gminy |
Załącznik
|