Ekran szczegółów informacji
Szczegóły informacji
Składy Obwodowych Komisji Wyborczych w gminie Trzebiechów w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 25 maja 2014r.
Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2014-05-12 07:51:18 przez Marcin Koteluk
Akapit nr - brak tytułu
Składy Obwodowych Komisji Wyborczych w gminie Trzebiechów w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 25 maja 2014r.
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1 W TRZEBIECHOWIE
Siedziba :Sala gimnastyczna w Trzebiechowie ul. Parkowa 3
1. Banachowicz Monika - przewodniczący
2. Dąbrowski Paweł - zastępca przewodniczącego
3. Tomaszewska Alicja - członek
4. Zielińska Wioletta - członek
5. Żurawicka Marta - członek
6. Urbańska Anna - członek
7. Odważna Bogusława - członek
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 2 W TRZEBIECHOWIE
Siedziba : Dom Pomocy Społecznej w Trzebiechowie ul. Sulechowska 1
1. Witkowicz Marian - przewodniczący
2. Pietruszka Katarzyna - zastępca przewodniczącego
3. Siwek Marian - członek
4. Bilińska Dominika - członek
5. Kuzik Danuta - członek
6. Urbański Ryszard - członek
7. Kozłowska Małgorzata - członek
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 3 W GŁUCHOWIE
Siedziba: świetlica wiejska w Głuchowie
1. Sochala Irena - przewodniczący
2. Sienkiewicz Klaudia - zastępca przewodniczącego
3. Mackojć Danuta - członek
4. Zienkowicz Wioleta - członek
5. Nowikiewicz Katarzyna - członek
6. Urbański Łukasz - członek
7. Bajowska Elżbieta - członek
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 4 W PODLEGÓRZU
Siedziba: świetlica wiejska w Podlegórzu
1. Witkowicz Jolanta - przewodniczący
2. Ćwirko Marta - zastępca przewodniczącego
3. Paruch Elżbieta - członek
4. Sakowicz Zdzisław - członek
5. Ćwirko Anna - członek
6. Stelmaszyńska Ewelina - członek
7. Sochala Małgorzata - członek
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 5 W SWARZYNICACH
Siedziba: świetlica wiejska w Swarzynicach
1. Kulik Ewa - przewodniczący
2. Siwek Iwona - zastępca przewodniczącego
3. Tutak Natalia - członek
4. Hutor Krystyna - członek
5. Bugajewska Katarzyna - członek
6. Sochala Magdalena - członek
7. Waszkowiak Katarzyna - członek