Referenda
Szczegóły informacji
Składy Obwodowych Komisji do Spraw Referendum w Gminie Trzebiechów w referendum ogólnokrajowym, zarządzonym na dzień 6 września 2015r
Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2015-08-19 08:26:29 przez Marcin Koteluk
Akapit nr - brak tytułu
Składy Obwodowych Komisji do Spraw Referendum w Gminie Trzebiechów w referendum ogólnokrajowym, zarządzonym na dzień 6 września 2015r
OBWODOWA KOMISJA DO SPRAW REFERENDUM NR 1 W TRZEBIECHOWIE
Siedziba : sala gimnastyczna w Trzebiechowie ul. Parkowa 3
1. Banachowicz Monika - przewodniczący
2. Zielińska Wioletta - zastępca przewodniczącego
3. Tomaszewska Alicja - członek
4. Polikowska Paula - członek
5. Czajor Irena - członek
6. Gierlik Emilia - członek
7. Sochala Małgorzata - członek
OBWODOWA KOMISJA DO SPRAW REFERENDUM NR 2 W TRZEBIECHOWIE
Siedziba : Dom Pomocy Społecznej w Trzebiechowie ul. Sulechowska 1
1. Pietruszyńska Marta - przewodniczący
2. Witkowicz Jolanta - zastępca przewodniczącego
3. Śledź Karolina - członek
4. Lorkiewicz Danuta - członek
5. Nowak Dorota - członek
6. Judek Magdalena - członek
7. Sobolewska Maja - członek
OBWODOWA KOMISJA DO SPRAW REFERENDUM NR 3 W GŁUCHOWIE
Siedziba : świetlica wiejska w Głuchowie
1. Witkowicz Marian - przewodniczący
2. Maćkowiak Jan - zastępca przewodniczącego
3. Paruch Elżbieta - członek
4. Pazoła Katarzyna - członek
5. Akonom Marta - członek
6. Biekszo Małgorzata - członek
7. Urbański Łukasz - członek
OBWODOWA KOMISJA DO SPRAW REFERENDUM NR 4 W PODLEGÓRZU
Siedziba : świetlica wiejska w Podlegórzu
1. Polikowska Sylwia - przewodniczący
2. Paruch Dawid - zastępca przewodniczącego
3. Mackojć Danuta - członek
4. Akonom Aleksandra - członek
5. Zienkowicz Wioletta - członek
6. Papacz Klaudia - członek
7. Wiktorowicz Ilona - członek
OBWODOWA KOMISJA DO SPRAW REFERENDUM NR 5 W SWARZYNICACH
Siedziba : świetlica wiejska w Swarzynicach
1. Bogusławska Zofia - przewodniczący
2. Tutak Natalia - zastępca przewodniczącego
3. Kołodziej Irena - członek
4. Wąsik Adam - członek
5. Hutor Wioletta - członek
6. Papacz Damian - członek
7. Stelmaszyńska Ewelina - członek