ˆ

Wybory Prezydenta - 2015

Szczegóły informacji

Składy Obwodowych Komisji Wyborczych w gminie Trzebiechów w wyborach Prezydenta RP zarządzonych na dzień 10 maja 2015r. Po odwołaniu członków.

Informacja ogłoszona dnia 2015-04-27 09:03:27 przez Marcin Koteluk

Akapit nr 1 - brak tytułu

Składy Obwodowych Komisji Wyborczych w gminie Trzebiechów
w wyborach Prezydenta RP zarządzonych na dzień
10 maja 2015r.
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1 W TRZEBIECHOWIE
 Siedziba : sala gimnastyczna w Trzebiechowie ul. Parkowa 3
 
1. Banachowicz Monika                      - przewodniczący
2. Zielińska Wioletta                           - zastępca przewodniczącego
3. Tomaszewska Alicja                       - członek
4. Czajor Irena                                   - członek                  
5. Polikowska Paula                          - członek
6. Gierlik Emilia                                - członek
7. Momot Roman                              - członek
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 2 W TRZEBIECHOWIE
 Siedziba : Dom Pomocy Społecznej w Trzebiechowie ul. Sulechowska 1
 
1. Kuzik Danuta                                - przewodniczący
2. Witkowicz Jolanta                         - zastępca przewodniczącego
3. Pietruszyńska Marta                     - członek
4. Śledz Karolina                              - członek
5. Nowak Dorota                               - członek
6. Polikowska Sylwia                        - członek
7. Banaszak Stanisław                     - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 3 W GŁUCHOWIE
 Siedziba : świetlica wiejska w Głuchowie
 
1. Wołangiewicz Dorota                    - przewodniczący
2. Witkowicz Marian                         - zastępca przewodniczącego
3. Paruch Elżbieta                            - członek
4. Maćkowiak Jan                             - członek
5. Akonom Katarzyna                       - członek
6. Pazoła Katarzyna                         - członek                              
7. Wejchert Bogusław                       - członek
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 4 W PODLEGÓRZU
 Siedziba : świetlica wiejska w Podlegórzu
 
1. Urbańska Anna                             - przewodniczący
2. Zienkowicz Wioletta                      - zastępca przewodniczącego
3. Paruch Dawid                               - członek
4. Kawalka-Mrozowska Renata          - członek
5. Akonom Marta                              - członek
6. Polikowska Wioleta                       - członek
7. Wojciechowicz Klaudia                  - członek
8. Ludwiczak Łukasz                         - członek
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 5 W SWARZYNICACH
 Siedziba : świetlica wiejska w Swarzynicach
 
1. Bogusławska Zofia                         - przewodniczący
2. Żmudzka Anna                              - zastępca przewodniczącego
3. Tutak Natalia                                 - członek
4. Wąsik Adam                                 - członek
5. Lorkiewicz Danuta                         - członek
6. Papacz Damian                            - członek
7. Hutor Wioletta                              - członek
8. Ludwiczak Ewa                            - członek
 

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Gmina Trzebiechów
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Tomasz Stempniewicz
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2015-04-24
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Tomasz Stempniewicz
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2015-04-24 09:29:50
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Administrator Systemu
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2015-04-27 09:03:27
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Administrator Systemu
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2015-05-08 08:38:16
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
4960 raz(y)