ˆ

Wybory - 16 listopada

Szczegóły informacji

Składy Obwodowych Komisji Wyborczych w gminie Trzebiechów

Informacja ogłoszona dnia 2014-10-29 11:38:00 przez Marcin Koteluk

Akapit nr 1 - brak tytułu

Składy Obwodowych Komisji Wyborczych w gminie Trzebiechów
w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 16 listopada 2014r.
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1
Siedziba :Sala gimnastyczna w Trzebiechowie ul. Parkowa 3
1.Irena Ewa Sochala - przewodniczący
2.Wioletta Danuta Zielińska - zastępca przewodniczącego
3.Agnieszka Mania - członek
4.Aleksandra Śliwka - członek
5.Magdalena Sochala - członek
6.Marta Pietruszyńska - członek
7.Anna Ćwirko - członek
8.Paweł Piotr Martyniak - członek
9.Łukasz Karol Urbański - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 2
Siedziba : Dom Pomocy Społecznej w Trzebiechowie ul. Sulechowska 1
1. Anna Żmudzka - przewodniczący
2.Irena Czajor - zastępca przewodniczącego
3.Dorota Nowak - członek
4.Klaudia Helena Sienkiewicz – członek
5.Katarzyna Bugajewska - członek
6.Ewelina Katarzyna Słoboda – członek
7.Dominika Bilińska - członek
8.Wioleta Monika Zienkowicz - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 3
Siedziba: świetlica wiejska w Głuchowie
1.Anna Maja Urbańska - przewodniczący
2.Katarzyna Elżbieta Nowikiewicz - zastępca przewodniczącego
3.Jolanta Maćkowiak - członek
4.Teresa Rożek - członek
5.Angelina Kurnik - członek
6.Marta Żurawicka - członek
7.Jan Władysław Maćkowiak - członek
8.Krystyna Cygańska - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 4
Siedziba: świetlica wiejska w Podlegórzu
1.Monika Katarzyna Banachowicz - przewodniczący
2.Urszula Maria Chwiałkowska - zastępca przewodniczącego
3.Karolina Wolff - członek
4.Karolina Rubin - członek
5.Danuta Izabela Kuzik - członek
6.Renata Kawalka-Mrozowska - członek
7.Angelika Anna Mikołajczak - członek
8.Jolanta Witkowicz - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 5
Siedziba: świetlica wiejska w Swarzynicach
1. Teresa Klimas - przewodniczący
2. Ewa Paulina Kulik - zastępca przewodniczącego
3. Urszula Siuda - członek
4. Teresa Sobczuk - członek
5. Małgorzata Anna Sochala - członek
6. Natalia Anna Tutak - członek
7. Zofia Bogusławska - członek
8. Wioletta Maria Hutor - członek

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Gmina Trzebiechów
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Tomasz Stempniewicz
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2014-10-29
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Tomasz Stempniewicz
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2014-10-29 11:37:54
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Administrator Systemu
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2014-10-29 11:38:00
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Administrator Systemu
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2014-11-12 08:31:27
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
7776 raz(y)